Prihlásenie



Home Informácie o SKVZA Členovia SKVZA
Členovia SKVZA PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Solárová Katarína   
Pondelok, 14 Január 2013 21:54

 

AKO SA STAŤ ČLENOM SKVZA ?

Na základe zákona 359/2000 Z. z. o Slovenskej komore výcvikových zariadení autoškôl podľa § 4 členmi komory sa môžu stať fyzické osoby a právnické osoby podnikajúce v oblasti vykonávania výcviku vodičov motorových vozidiel a dopravnej výchovy. Podľa § 4 odsek (3) vyššie uvedeného zákona Komora zapíše do zoznamu členov každého, kto preukáže, že:

  1. spĺňa podmienky ustanovené v odseku 1,
  2. vyhlási, že bude plniť povinnosti člena komory,
  3. zaplatí určené zápisné (§ 9 ods. 2 písm. h).

V prípade záujmu stať sa členom komory je potrebné podať písomnú žiadosť na Úrad komory.

Zápisné je jednorázový poplatok vo výške 100,- €.

Členský príspevok sa hradí každoročne vo výške 66,40 €.

Na základe žiadosti o členstvo Úrad komory zašle potrebné doklady, ktoré sú potrebné na to, aby ste sa mohli stať riadnym členom.

 


 

ČLENOVIA SKVZA K 3.3.2020:

 

 

Názov Ulica Mesto
1 ONDER Martin Kúpeľská 64 Sobrance
2 JURÍK Z.Kodálya 787/29 Galanta
3 PROGRES sro Hollého 716/38 Senica
4 Vladár-Derzsiová Iveta Ing. Kúpeľná 688/ 5 Turčianske Teplice
5 PROFI s.r.o. Kukučínova 192 Považská Bystrica
6 PRAKTIK Bardejovská 358/9 Svidník
7 FLAUGNATTI-ŠURABA Cukrovarská 4117 Trebišov
8 SOLDOS & SKUPEŇ s.r.o. Čučmianska dlhá 5 Rožňava
9 SPŠ Partizánska 1059/23 Snina
10 FORTUNA Śkultétyho 52/12 Bratislava
11 AUTOPROGRES sro Továrnická 3 Topoľčany
12 BOHUNICKÝ Veľké Orvište 409 okr. Piešťany
13 GRENDEL tr. SNP 42 Košice
14 SOŠ služieb a lesníctva Kolpašská 1586/9 Banská Štiavnica
15 MIRA Dom kultúry Javorina Stará Turá
16 DŽAČÁR Štítnická 64 Rožňava
17 MIKA Spiežová 348/53 Tvrdošín
18 AŠGE,s.r.o. Komenského 3939 Liptovský Mikuláš
19 EKOMIDO Štefánikova 90 Bardejov
20 Omega Beniakova 5/A Bratislava
21 PLUS Medzihradská 1296/49 Dolný Kubín
22 IVANA Letná 24 Stropkov
23 MAVEX - JUNIOR Exnárova 44 Prešov
24 SÚKR. Autoškola Lipany
25 MOTOCENTRUM SNINA Strojárka 2747 Snina
26 LUMIST, s.r.o. Zakvášov 1522/35-5 Považská Bystrica
27 DP BRATILAVA a.s. Olejkárska 1 Bratislava
28 FIAMČÍK Možiarska 3 Kežmarok
29 ALFA sro Bezručová 17 Nové Zámky
30 SÁNDOR, s.r.o. Podzáhradná 71/68 Nová Stráž
31 ASA Ľ. Zúbka 29 Bratislava
32 1. Sro Exnárová 59 Bratislava
33 LÍŠKA Oslobodenia 62 Žilina
34 Riška L s.r.o. č. 41 Križovany nad Dudváhom
35 BAČA Fatranská 3 Banská Bystrica
37 FN, s.r.o. Fučíkova 739/51 Veľký Meder
39 PETHO - Súkromná autoškola Borbisova 1969/32 Liptovský Mikuláš
40 Trend spol. s r.o. Škultétyho 1 Bratislava
41 MAJA Hurbanova 154/64 Stará Turá
42 SAŠA s.r.o. Krušovská 4677 Topoľčany
43 PROFESIONÁL Nová Doba 1641/32 Galanta
44 HORŇÁK, s.r.o. Chocholná-Velčice č. 300 okr. Trenčín
45 ABC Hlavná 585 Rabča
46 SOUP Kušnierska 2 Kežmarok
47 MADURA Kalinčiakova 871/6 Vranov nad Topľou
48 LIMASA Heďbeneéte 522 Kútniky
49 RM JET spol.s.r.o. Bratislavská 7482/80 Trnava
50 KOSTYAL T.G.Masaryka 4032/27 Nové Zámky
51 Stredná odborná škola techn. Esterházyovcov 712/10 Galanta
52 SOUL Medvedzie 135 Tvrdošín
53 CENTRUM s.r.o. Sládkovičova 7 Spišská Nová Ves
54 GOŹO Okružná 46 Michalovce
55 GM Miksova 256/5 Bytča
56 DARIVĆÁK Dunajská 10 Košice
57 ĎURINÍK Nám. J. Herdu 1 Trnava
59 PRIMA Gessayova 13 Bratislava
60 DELŃA - TOMKO Jesenná 10 Prešov
61 DEÁK č. 656 Vlčany
62 BOSÁK Križovatka 7 Banská Štiavnica
63 BOCAN J. Záborského 1760 Trebišov
64 antoNOVA,s.r.o. Račianska 69/A Bratislava
65 FEŤKO M.R.Štefánika 25 Martin
66 Stredná odborná škola techniky a sl. SNP 41 Šahy
67 Z Sládkovičova 721/ 80 Beluša
68 L - PRIM - CAR Vrbovská 7579/38a Piešťany
69 Ondrej Brádňanský - AB Fučíkova 544 Klenovec
71 KMK Lipová 987/8 Nové Mesto nad Váhom
72 KOREŃ Partizánska cesta 81 Banská Bystrica
73 OK TIP Werferova 1 Košice
74 Str.odb.škola Majstra Pavla Kukučínová 9 Levoča
75 RUSTICA s.r.o. Sládkovičova 17 Sabinov
76 TONEL Bernolákova 33 Košice - západ
77 AUTO SPORT educ. ul. Mládeže 344 Mošovce
78 POPULÁR s.r.o. Narcisová 39/221, Geča Košice-okolie
79 ŠVÁBY Orechova 1 Prešov
80 SABIA Pod kamennou baňou 16 Prešov
81 RUBÍN Dudvážská 2 Bratislava
82 G & M s.r.o. Komenského 2626/38 Žilina
83 PODOLINSKÝ, MPP Plus Hlavné nám. č. 28 Kežmarok
84 AG 465 Zubrohlava
85 JUNI.OR, s.r.o. Ružinovská 3 Bratislava
86 HAL Nová 7 Prievidza
87 Chrenko č. 159 Čermany
88 ŠUŠKA MIROSLAV Dedovec 1134/54 Považská Bystrica
89 prom.prd. Vladimír Ohrádka Na Šefranici 1276/16 Žilina
90 MACKO Edisonova 2 Lužianky, okr. Nitra
91 AUTOŠKOLA REČIČÁR Karpatská 77 Poprad
92 MIHÁĹ L. Svobodu 359 Vranov nad Topľou
93 SAŠ ČSLA 686 Likavka
94 ŠPALEK č. 194 Oščadnica
96 ŽENČÁK Lastomírska 1 Michalovce
97 GONDA - L+L, s.r.o. č.3179 Detva
99 SAŚ REMETA Tarnov 103 Rokytov
100 WASO Haanová 21 Bratislava
101 Paulus Jaroslav Dadanova 3387/15 Žilina
102 ŽELTOP, s.r.o. Železník 94 Železník
103 BITTALA Ul. Fraňa Kráľa 2080 Čadca
104 ŠTOFAN JÁN sv.J.Nepomuckého 121 Markušovce
105 ARRIVA Nové Zámky Považská 2 Nové Zámky
106 KABA Legionárska 15 Trnava
107 NECKÁR PAVOL ul. Slobody 43 Čadca
108 FILO Vladimír Podlavická cesta 25 Banská Bystrica
109 Stredná odborná škola Sládkovičova 2723/120 Snina
110 SILVER STAR 1. Mája 20 Malacky
111 Šeliga Václav - DAJA Osloboditeľov 42 Spišská Teplica
112 PERFEKT Zelená ul 860/47 Dunajská Streda
113 NOVA Trenčianska cesta 24 Bánovce nad Bebravou
114 RAMES Bernolákova 7 Hlohovec
115 AKVA Športová 27 Prievidza - časť Žabník
116 KIRÁL SNP 292/2 Vrbové
117 SABÍNA Lúka 236 Lúka
118 Ladislav Tarcsi - TL MOTION 1. mája 735/25 Fiľakovo
119 Timax Kukučínova 22 Hlohovec
120 Dzugas Marek, Mgr. Francisciho 23 Levoča
121 Pančíková Marta Švermova 1028/8 Brezno
122 BOVI Adlerova (Krivá 18) Košice
123 OS - CAR Kmeťova 48 Nové Zámky
124 Fazekaš Nábrežná 12 Nové Zámky
125 Urban Vladimír Medzihradská 1349/44 Dolný Kubín
126 Bôžek Daniel č.273 Vitanová
127 Spojená škola Štefánikova 64 Bardejov
128 Szalonnás Karol č. 74 Čierna Voda 74
129 Vojáček Štefan Hlavná 24/42 Marcelová
130 Tomša Autoškola, s.r.o. Kláštorné nám. 7 Malacky
131 Maťus, s.r.o. Šafárikova 22 Pezinok
132 Carspol, s.r.o. M.R. Štefánika 148/27-1 Považská Bystrica
133 Pohoda, s.r.o. Svätourbanská 18 Nitra
135 PRIM CAR, s. r. o. Bajkalská 2/A Bratislava
136 Alfa dva, s. r. o. Bezručová 17/B Nové Zámky
137 HAVRAN - 3, s. r. o. Horný Šianec 3137 Trenčín
138 KEEPER, s. r. o. Štefánikova 18 Humenné
139 SOŠ technická a agropotravinárska Okružná 61 Rimavská Sobota
140 IMRICH Hlavná 190/149 Gelnica
141 Bakai Peter M. R. Štefánika 8 Šahy
142 LIBERTY Tematínska 1997/7 Nové Mesto nad Váhom
143 FICKER (AŠ Speedy s.r.o.) Dunajská 4 Bratislava
144 SAD Zvolen,a.s.,závod Detva Sídlisko 1183, Detva
145 Žideková Borovianska 299/26 Zvolen
146 Ekostyl Roztoky 14 Vyšný Orlík
147 Horváth 1, s. r. o. Sv. Štefana 81 Štúrovo
148 Dopravný podnik mesta Košice Bardejovská 6, 043 29 Košice
149 AŠ Ivan Humaj, s.r.o Stredná 3, 971 01 Prievidza
150 Stredná odborná škola Zvolenská cesta 83 Lučenec
151 METIS, s.r.o. Levočská 13 Stará Ľubovňa
152 DRAJV, s.r.o. Hroncova 5 Košice
153 POHODA M&V, s.r.o. Poľná 35 Levice
154 MMLP, s.r.o. Kurimka 9 Kurimka
155 Šprint, s. r. o. J.Kráľa 25 Veľké Kapušany
156 Hvolková Alžbeta Kukučinova 44 Palárikovo
157 Štefan Ogurek A. Bernoláka 375/1 Námestovo
158 AKADÉMIA,SPU Nitra Akademická 8 Nitra
159 Húska Ladislav Medvedzie 123/10-3 Tvrdošín
160 Tenas FM s.r.o. Moyzesova 2791/26, Poprad
161 MOCHITO, s.r.o. Kollárova 34 Trnava
162 SOŠ lesnícka J.D.Matejovie Hradná 534 Liptovský Hrádok
163 NOVOTKOVÁ ČSA 148/44 Dubnica nad Váhom
164 BEZPA CONSULT, s.r.o. Svrčinovec 121 Svrčinovec
166 D&T TRUCK Nitra, s.r.o. Staničná 7/A Nitra
167 Peter Urbánek AŠ BB Parková 2880/17 Sereď
168 L+P BUBO Centrum I 56/131 Dubnica nad Váhom
169 A+K, s.r.o. M.R.Štefánika 581/29A Myjava
170 Blanáriková Michaela-Kysucká AŠ Neslušská cesta 1293 Kysucké Nové Mesto
171 Stebila s.r.o. Podháj 5309/45 Banská Bystrica
172 VAV Servis, s.r.o. Hlavná 50 Prešov
173 STOPKA-Mgr. Bibiana Štibranyová Nižná 206 Nižná
174 Krištof - György Zárecký Šafárikova 444/17 Galanta
175 SCORPION Trucking, s.r.o. Jána Brocku 637/2 Revúca
176 FORTUNKA Tehelná 208/9 Bratislava
177 EASY s.r.o. Letná 27 Košice
178 Václav Hnat Radvaň nad Laborcom 188 Radvaň nad Laborcom
179 For You s.r.o. Bošanská 103/22 Krušovce
180 BEŇUŠ s.r.o. Aleja Slobody 2293 Dolný Kubín
181 MH komín, s.r.o. MAJO Dr. Clementisa 5 Brezno
183 KUŽELKA s.r.o. Pražská 2 Košice
184 KUKUČKA J.A. Komenského 31 Sučany
185 CARLIS Železničná 1400/15 Lipany
186 Peter Dančo Bottova 1 Ružomberok
187 P&P Ľudovít Pollák Bottova 814/11 Rimavská Sobota
188 TOP GUN s.r.o. SNP 1669/2 Holíč
189 RENALFA Hlavné nám. č. 6 Tornaľa
191 MODUL Mila Urbana 1080/46 Námestovo
192 SCHULO, s.r.o. Ivánska cesta 27 Bratislava
193 SOŠ dopravná Košická 2 Žilina
194 SPŠ Dopravná Bratislava Kvačalova 20 Bratislava
195 CENTEX RS, spol. s r.o. Stará Vajnorská 37 Bratislava
196 Peter Maňák Mlynská 1 Levice
198 1+ Kostolište 197 Kostolište
201 Evolutika, s.r.o. Kunov 193 Senica
203 TEKAUER, s.r.o. Borekova 6 Bratislava
204 ASEKo, s.r.o. Lom nad Rimavicou 4 Lom nas Rimavicou
205 SOŠ podnikania a služieb Komenského 16 Lipany
206 Bubelíny Jozef Ing. Rudohorská 6447/24 Banská Bystrica
207 HRON A. Hlinku 2571/41 Zvolen
208 Kozel Emil Slovenskej jednoty 10 Košice
209 Danácsová Lenka Ing. T. Vansovej 46 Nové Zámky
210 Baňovič Marián - DDS SK Šancová 10 Pezinok
211 SASARÁK Alexandra Matušku 11 Prešov
212 Kolla Eduard Bystrická cesta 181 Ružomberok
213 VARGA, s.r.o. Povoda 279 Dunajská Streda
214 THOMAS Víťazovce 27 Viťazovce
215 VALACH, s.r.o. Hrušovany 126 Hrušovany
216 Ešek&Pastucha s.r.o. P. Pázmaňa 51/19 Šaľa
217 KDK Pavol Klubica Liptovská Osada 315 Liptovská osada
219 Radovan Hanic - AUTOŠKOLA Nálepkova 30 Bernolákovo
220 Happy Drive, s.r.o. Záhradnícka 70 Bratislava
221 Ján Ďuriník Bučany 704 Bučany
222 DUŠIČKA s.r.o. Štúrová 4/8 Košice
223 Ľuboslava Haburajová Dubník 1548/45 Vranov nad Topľou
225 Apaluška Župná 7 Zlaté Moravce
226 Martaus, s.r.o. Pribinova 2894 Čadca
227 RAPID Mieru 108 Čaňa
228 AUTINO s.r.o. Vietnamnská 16765/45C Bratislava
229 Kludia Vojačeková Chotín 13 Chotín
230 Krošlák Čsl. Armády 34 Topoľčany
231 Aplollo 2 s.r.o. Mierová 833/11 Žarnovica
232 ČEKO s.r.o. Rajecká 17 Žilina
233 Jaroslav Kanderka Nimnica 252 Nimnica
234 PRO Vojtecha tvrdého 777/12 Žilina
235 INSTRUCT s.r.o. Orechová 2648/36 Galanta
236 Sloboda- Andrea Slobodová Staškov 846 Staškov
237 EUROMIKO, s.r.o. Vajanského 7 Trenčín
238 Podhorec Ján Nová 1231/19 Šurany
239 SAMEK T. Vansovej 1600/2 Žilina
240 PREKOP Brnianska 1 Trenčín
241 PUŠKÁR s.r.o. Priekopy 26A/3117 Šurany
242 Michalička s.r.o. Tovarnická 4246/3 Topoľčany
243 EKO UNIVERS s.r.o. Športová27 Prievidza
244 DOBRÝ s.r.o. Boriny 1365/21 Dunajská Streda

 

Zmluvný partner

logo_Jurik.jpg

Zmluvný partner

sabia2.jpg

Zmluvný partner

banner.jpg


(c) Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl 2012-2020


Webstránka bola vytvorená redakčným systémom Joomla!.