PrihlásenieHome
OZ Záleží nám hľadá partnerské autoškoly pre charitatívny projekt PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 07 Jún 2016 08:56

zalezinamObčianske združenie Záleží nám v spolupráci so slovenskými automobilkami a ich nadáciami realizujú projekt s názvom „Vodičské preukazy pre deti z detských domovov“. Cieľom projektu je zabezpečiť mladým dospelým z detských domovov vodičský preukaz a s ním aj väčšiu šancu nájsť si po odchode z detského domova lepšiu a kvalifikovanejšiu prácu.

Do projektu sa prihlásilo až 250 detí zo štátnych i súkromných detských domovov z celého Slovenska. Financovanie projektu však umožňuje zabezpečiť vodičský kurz len približne stovke prihlásených. Vzhľadom na to, že sa snažíme pomôcť čo najväčšiemu počtu detí, hľadáme partnerské autoškoly, ktoré by boli ochotné poskytnúť deťom vodičský kurz za zvýhodnených podmienok.

Ak ste zodpovedná autoškola a chcete pomôcť, napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Dokážte, že aj Vám záleží na budúcnosti detí z detských domovov a staňte sa partnerom zmysluplného projektu.

Bližšie informácie o našom občianskom združení nájdete na www.zalezinam.sk a na stránke projektu www.vodicskepreukazy.sk.

 
Registre pre schválené identifikačné zariadenia PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Piatok, 27 Máj 2016 19:09

Na portáli https://www.jiscd.sk bol v záložke „Registre“ pridaný register pre schválené identifikačné zariadenia výcvikového vozidla a schválené identifikačné zariadenia učebne a trenažéra (viď linky pod textom). V tomto registri sú uvedené základné informácie o schválených identifikačných zariadeniach, vrátane kontaktov na webové sídla držiteľov jednotlivých osvedčení.  Tento register bude priebežne aktualizovaný na základe osvedčení o schválení technickej spôsobilosti identifikačných zariadení, ktoré vydáva Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

Odkaz na tento register:

 

 

 
EKOŠOFÉROVANIE PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Solárová Katarína   
Piatok, 15 Apríl 2016 07:29

Vážení autoškoláci.

 

SKVZA robí prieskum medzi inštruktormi autoškôl ohľadom záujmu o kurz EKOŠOFÉROVANIA.

Prosím napíšte v prípade záujmu o kurz EKOŠOFEROVANIA žiadosť na Úrad komory emailom.

Podľa počtu predbežného záujmu o kurz budeme plánovať otvorenie kurzov. 

 
Návrh vyhlášky MDVaRR SR, ktorou sa vykonáva zákon č. 280/2006 Z. z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 18 November 2015 18:52

 

Na portáli právnych predpisov je zverejnený návrh vyhlášky Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, ktorou sa vykonáva zákon č. 280/2006 Z. z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov.

Návrh vyhlášky nájdete tu: https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialWorkflow.aspx?instEID=-1&matEID=8743&langEID=1

 
Návrh vyhlášky MDVaRR SR, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška č. 349/2005 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 93/2005 Z. z. o autoškolách PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 18 November 2015 18:46

Na portáli právnych predpisov je zverejnený návrh vyhlášky Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva dopravy, pôšt a telekomunikácií Slovenskej republiky č. 349/2005 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon č. 93/2005 Z. z. o autoškolách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení vyhlášky č. 259/2012 Z.z.

Návrh nájdete tu:https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialWorkflow.aspx?instEID=-1&matEID=8746&langEID=1

 

 

 
Akreditované školenie - Nakladanie a upevňovanie nákladu v cestnej doprave (ďalší termín) PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 28 September 2015 17:38

Žilinská univerzita ponúka ĎALŠÍ TERMÍN akreditovaného školenia "Nakladanie a upevňovanie nákladu v cestnej doprave". Informácie nájdete na internetovej stránke ministerstva v časti štátny dopravný úrad: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=65711 alebo v tomto dokumente.

 
Pozvánka na konferenciu o ekošoférovaní 10.9.2015 v Banskej Bystrici PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 17 August 2015 06:00

Vážení členovia SKVZA,

dovoľte mi pozvať Vás na konferenciu zameranú na ekošoférovanie a jeho rozvoj na Slovensku v kontexte zlepšovania kvality životného prostredia, ovzdušia na Slovensku. Konferencia pod názvom "Ekošoférovaním k čistejšiemu ovzdušiu nie len na Slovensku" sa uskutoční 10.9.2015 v Hoteli LUX v Banskej Bystrici.
Okrem predstavenia ekošoférovania bude jeden z blokov konferencie zameraný aj na výuku ekošoférovania v autoškolách. Ďalšou zaujímavou témou pre inštruktorov v autoškolách môže byť zavádzanie ekošoférovania vo flotilových firmách, o čom bude na konferencii tiež blok. Komunikujeme aj so zástupcami ministerstiev dopravy, vnútra a životného prostredia, ktorým chceme na konferencii poskytnúť adekvátny priestor na prezentáciu.

Účasť na konferencii je bezplatná, ale je potrebné zaregistrovať sa do 1.9.2015 na stránke: http://www.cepta.sk/index.php/sk/konferencia-o-ekosoferovani-registracia.

V rámci konferencie bude zabezpečené občerstvenie a aj obed. Viac informácii o konferencii nájdete v tejto pozvánke.

 
Akreditované školenie - Nakladanie a upevňovanie nákladu v cestnej doprave PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Pondelok, 13 Júl 2015 17:38

 Žilinská univerzita ponúka akreditované školenie "Nakladanie a upevňovanie nákladu v cestnej doprave". Informácie nájdete na internetovej stránke ministerstva v časti štátny dopravný úrad: http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=65711 alebo v tomto dokumente.

 
« ZačiatokPredošlý12345678910NasledujúcaKoniec »

Strana 7 z 11

Zmluvný partner

logo_Jurik.jpg

Zmluvný partner

struharnansky.jpg

Zmluvný partner

sabia2.jpg

Zmluvný partner

banner.jpg

Kto je online

 9 hostia/hostí prítomný


(c) Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl 2012-2020


Webstránka bola vytvorená redakčným systémom Joomla!.